W TMC zrealizujemy Twoje projekty. Nasza szwalnia jest otwarta na nowe pomysły!

Co możemy dla Ciebie uszyć?

W TMC produkujemy zarówno odzież w szwalniach, jak i wykonujemy wyroby dziewiarskie. Dysponujemy nowoczesnym pakiem maszynowym STOLL, który pozwala nam w krótkim czasie zrealizować duże zamówienia na swetry, dzianinowe sukienki, kardigany, narzutki, golfy i kamizelki. Produkujemy je z wysokiej jakości przędz, a wytwarzane przez nas ubrania spełniają oczekiwania nawet naprawdę wymagających klientek. Wykonujemy dzianiny według projektów. Wzory odzieży możemy dostosować do indywidualnych oczekiwań. W TMC dysponujemy też profesjonalną szwalnią, w której zajmujemy się produkcją bluzek, spodni, spódnic, sukienek i kurtek.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Czym wyróżniają się produkty dostępne w hurtowni Top Moda Collection? Są naprawdę wysokiej jakości. Najlepszym dowodem na to jest popularność, którą odzież TMC cieszy się wśród klientek. Wysoka jakość cechuje także produkty, które wykonujemy na zlecenie firm zewnętrznych. Przykładamy dużą wagę nie tylko do wysokiej jakości materiałów i tkanin, ale także dbamy o staranne wykończenie w najdrobniejszych detalach. Co ważne, nasze usługi mają atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz szwalni, która podejmie się wykonania dużego zlecenia? A może rozglądasz się za firmą wykonującą wyroby dziewiarskie? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami. Służymy Ci nie tylko profesjonalnymi usługami, ale także fachowym doradztwem. Z przyjemnością podzieliśmy się z Tobą naszą wiedzą i zrobimy wszystko, by wykonana odzież prezentowała się atrakcyjnie. Zadzwoń do nas lub napisz maila. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce kontakt.