/assets/img/icons/langs.png /assets/img/icons/search.png /assets/img/icons/favorites.png /assets/img/icons/cart.png /assets/img/icons/account.png

Trudno wyobrazić sobie kobiecą szafę bez sukienki - i to nie jednej - trudno więc też wyobrazić sobie hurtowni z odzieżą bez szerokiego ich wyboru. Korzystając z naszej oferty hurtowych zakupów ubrań dla firm możesz być pewien, że w Twoim asortymencie znajdą się wszystkie modowe przeboje wzbudzająca zainteresowanie klientek. Należą do nich bez wątpienia seksowne modele podkreślające kobiece atuty - sukienki z dekoltem w kształcie litery V, sukienki z wiązaniem w pasie, sukienki koszulowe, sukienki wełnianym kołnierzem, niezwykle modne sukienki w kształcie litery A (rozkloszowane ku dołowi), sukienki z falbaną oraz sukienki w paski.

Popularne są również proste kroje z przewiewnej, lekkiej dzianiny, idealne na letnie dni, spacery po plaży czy spotkanie z koleżanką na mieście. Ogromnym powodzeniem wśród kobiet wciąż cieszą się sukienki maxi, ale wszystkie modne fasony występują w różnorodnych długościach: zaczynając od seksownych, odważnych mini, poprzez najpopularniejszą midi aż po zdobywającą sobie coraz więcej zwolenniczek długość 3/4 (czyli do połowy łydki).